NIE CZEKAJ!!!
SPRAWDŹ SWÓJ WZROK
UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNE BADANIE W NASZYM GABINECIE
TEL. 535 942 535

Zapraszamy na BADANIE WZROKU

W salonie Trendy Optyk badanie wzroku odbywa się pod kątem doboru okularów i soczewek kontaktowych.

Nasz specjalista w kompleksowo wyposażonym gabinecie przeprowadzi szereg testów i zarekomenduje najlepsze rozwiązania dla Państwa oczu.

Aplikacja soczewek kontaktowych

Chcąc zostać użytkownikiem soczewek kontaktowych należy pamiętać o tym, że nasze oczy się różnią i koniecnie jest prawidłowe dopasowanie odpowiednich soczewek kontaktowych.

W aplikacji soczewek kontaktowych należy uwzględnić nie tylko moc optyczną soczewki. Równie ważny jest stan spojówki, powiek czy rogówki a także konstrukcja, materiał, rozmiar soczewki czy przyzwyczajenia Pacjenta.

Prawidłowe dopasowanie, komfort użytkowania i zdrowe oczy może zapewnić jedynie aplikacja wykonana przez specjalistę (okulistę bądź optometrystę).Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.trendyoptyk.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.