NIE CZEKAJ!!!
SPRAWDŹ SWÓJ WZROK
UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNE BADANIE W NASZYM GABINECIE
TEL. 535 942 535

O firmie

Trendy Optyk Salon Optyczny jest młodą firmą, która powstała na bazie solidnych fundamentów: wiedzy zdobytej podczas nauki w renomowanej uczelni, wielu szkoleń i kilkuletniej pracy w branży optycznej.

Nasz salon w Wołowie zlokalizowaliśmy w niewielkim centrum handlowym (INTERMARCHE) aby ułatwić Państwu dostęp do uług optycznych podczas codziennych zakupów.

Jesteśmy szczególnie uwrażliwieni na potrzeby naszych Klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie i zapewniamy kompleksową obsługę. Dysponujemy własną szlifiernią co skraca czas oczekiwania na gotowe okulary.

Jeśli macie Państwo pytania związane z naszą firmą bądź szczegółami naszej oferty, prosimy o kontakt a chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi.
 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.trendyoptyk.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.