NIE CZEKAJ!!!
SPRAWDŹ SWÓJ WZROK
UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNE BADANIE W NASZYM GABINECIE
TEL. 535 942 535

Okulary progresywne

OKULARY PROGRESYWNE to rozwiązanie dla osób, ktore potrzebują dwóch lub więcej par okularów. Nowoczesna konstrukcja soczewek progresywnych pozwala na widzenie na różną odległość, korzystając z jednej pary okularów.
Dzięki rozwojowi technik soczewek progresywnych, możliwe jest maksymalne dopasowanie konstrukcji do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Umieszczone poniżej zdjęcia obrazują różnice w widzeniu w okularach progresywnych, dwuogniskowych oraz jednoogniskowych do czytania. Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.


GWARANCJA ADAPTACJI - ponieważ współpracujemy z renomowanymi producentami soczewek okularowych - oferujemy miesięczny ores czasu, w którym możesz przyzwyczajać się do nowo zakupionych okularów progresywnych. Gwarancja adaptacji to przywilej na wypadek gdyby okulary progresywne nie spełniły Twoich oczekiwań. Zapewniamy wówczas wymianę soczewek progresywnych na dwie pary soczewek jednoogniskowych lub soczewki dwuogniskowe.
 

 Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.trendyoptyk.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.